SPECIJALIZIRANA PRODAJ HIKVision opreme i video nadzora

POE injector i switch

Set Descending Direction

10 Item(s)

  1. Power over Ethernet
    68,75 kn

    Više se ne morate zamarati traženjem strujne utičnice na koju ćete spojiti IP kameru ili AP

    Više o proizvodu
  2. Mini GBIC Multi-Mode LC SX Module - up to 2KM
    236,25 kn

    Multi-Mode SFP 1000Base SX mini Gigabit transceiver module. LC Connector, Wavelength 1310nm. Max Distance up to 2km, Operating Temp 0 ~ 60 degrees C Više o proizvodu
  3. Prenaponska zaštita za mrežu RJ45

    Regular Price: 306,25 kn

    Special Price 256,25 kn

    Prenaponska zaštita za mrežu RJ45, Un: 5V Imax= 10KA Više o proizvodu
  4.  DS-KAD606-N
    436,25 kn

    8 RJ-45 sučelja od toga:
    6 adaptive 10/100 Mbps LAN sučelja
    2 adaptive 10/100 Mbps cascading LAN sučelja
    IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x standard
    Storing i forwarding funkcije
    Dimenzije: 176 mm × 91 mm × 32 mm


    Više o proizvodu
  5. 1 LAN + Universal/ WDS Pojacivac signala, Access Point 2,4GHz 300Mbps Wireless 802.11b/g/n
    436,25 kn

    2.4GHz 802.11n/b/g 300Mbps Wi-Fi Range Extender. Supports AP mode which creates a new Wi-Fi Access point. Works with Any Wi-Fi Router. 1 * 10/100M Ethernet Port (RJ45). 2 *external antennas. Qualcomm chipset, 2T2R. Dimension 52 x 34 x 65mm Više o proizvodu
  6. Universal/ WDS Pojacivac signala, Access Point, Client, Wireless Bridge - 2,4GHz 300Mbps Wireless 802.11b/g/n
    486,25 kn

    2,4GHz 300Mbps Wireless 802.11b/g/n Access Point with 3 Detachable Antenas. (1)10/100M RJ45 Ethernet Lan Port which Supports 24V Passive PoE-in (non 802.3af) Supports multiple operating modes: Access Point, Client, Universal/ WDS Repeater, Wireless Bridge, 3*5dBi Detachable Omni Directional (RP-SMA), 9VDC/0.85A external power adapter + passive PoE Injector included. Max Power Consumption 5.8W, Dimension 195*130*36mm Više o proizvodu
  7. 8-Port Gigabit + 2P Gig X SFP Managed Desktop Switch
    747,50 kn

    (10)Port Managed Layer 2 Desktop Switch, (8)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports + (2) 100/1000X SFP slots, Switch can be Powered using port 8 (IEEE 802.3af/at PoE 48V ~ 56V DC in-line power or with external 12V DC power adapter), Switch Fabric 20Gbps / non-blocking, Switch Throughput@64Bytes 14.8Mpps, Metal case (SFP transceiver modules sold seperate) Više o proizvodu
  8. POE SWITCH 8-PORT+1WAN domet do 200m extender opcija
    998,75 kn

    • IEEE802.3af Standard
    • Portovi: 9 portova sa 8 Porta PoE, 100Mbit po portu + 1port 10/100/1000 gigabitni uplink
    • Bandwidth: 3.6 Gbps
    • POE podaci i udaljenost prijenosa napajanja 100 metara

    Više o proizvodu
  9. 26-Port Gigabit + 2P Gig X SFP Managed Desktop Switch
    1.498,75 kn

    26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount. Switching capacity 52 Gbps. Forwarding rate: 39Mpps. Switch dimension 440 x 131 x 44. Više o proizvodu
  10. POE SWITCH 24-PORT 10/100+2x1000/GBIC
    3.498,75 kn

    POE SWITCH 24-PORT
    • IEEE802.af/at standard
    • Portovi: 28 portova sa 24 Porta PoE, 100Mbit po Portu
    • Gigabit uplink port: 2
    • Gigabit fiber optical ports: 2
    • Bandwidth: 8.8 Gbps
    • POE podaci i udaljenost prijenosa napajanja 100 metara
    • Snaga adaptera: 400W
    • Dimenzije: 440mm*350mm*45mm
    • Težina: 6kg

    Više o proizvodu

Set Descending Direction

10 Item(s)

Ova stranica koristi cookie. Zahvaljujući kolačićima možemo Vam ponuditi prijatnu web stranicu. Više o kolačićima >>
x